Początek roku szkolnego staje się coraz wyraźniejszy dla Laury Buteau! Po rozpoczęciu sezonu, który nadaje ton (półfinały P2000 w Nantes, P1500 w Bordeaux i drużynowe mistrzostwa Francji), zespół z Nantes wyposażony w Bullpadel powraca na arenę międzynarodową do w najbliższy weekend w Alicante zmierzą się z parami hiszpańskimi.

A po raz pierwszy w tym sezonie Laura będzie kojarzona z Lucíą Rosą Vadillo, młodą 18-letnią Hiszpanką. Zaproszony na styczniowy trening przez Juana Garrido o godz Padelarium w Gavá (Barcelona) Laura współpracuje z Katalończykiem przy kilku turniejach w tym sezonie i skupia się na różnych głównych losowaniach FIP Gold, Star, Rise i Promotion.

Ze swojej strony założycielka Black Bee Padel (serwis naprawy rakiet) nadal trenuje w Portugalii w Direct Academy Padel Bobadela z Lizbony z trenerem Manuelem Silvą i Cariną Filipą Costa, z którymi w tym sezonie dzieli się kilkoma projektami na torze i poza nim.

Lucía wraca do pociągu” padel » po przerwaniu podróży w związku z Covid-19 i zamierza odwiesić wóz swoich byłych partnerów, obecnie profesjonalistów.

Leworęczna studentka dietetyki na Uniwersytecie w Barcelonie jest szczęśliwą posiadaczką vibora niszczycielski i zapewnia obronę na linie. Karmione butelką padel Od najmłodszych lat miała szczególnie wyostrzony zmysł taktyczny.

Obaj gracze zamierzają przeszkodzić ustalonym parom FIP Tour w drodze i przebić się w światowych rankingach: ogłoszony cel pary to 70 punktów za łączną wagę pozwalającą im na ubieganie się o zaproszenia na największe turnieje, z major Greenweez Paris na stadionie Roland-Garros w ich zasięgu.

Niedawno Laura otworzyłeś własny crowdfunding, możesz dać, za wynagrodzeniem lub bez, i wziąć udział w przygodzie życia!