Były zawodnik francuskiej drużyny padel, Laura Clergue, wróci na ekrany. Na razie nie jako gracz, ale jako Kanał + komentator Mistrza World Padel Tour która odbędzie się w Madrycie od 16 do 19 grudnia w Madrycie.

Dans jego post na Facebookukomentuje tę wielką przygodę:

mondial padel 2018 Kler LauraBardzo się cieszę, że w końcu mogę podzielić się tą wspaniałą wiadomością z wami wszystkimi. Wiadomość, która szczególnie mnie porusza, o której naprawdę nie śmiałam marzyć. ten padel Dawało mi to niesamowite wrażenia, ale ten jest dla mnie jeszcze trochę bardziej wyjątkowy. Aby zobaczyć padel stopniowe nabieranie skali, na jaką zasługuje we Francji, jest bardzo poruszające dla wszystkich, którzy od początku wierzą w jej potencjał i jestem dumny, że mogę towarzyszyć jej dzisiaj w tak ważnym kroku: w pierwszych krokach w telewizji.

Dziękuję CANAL+ za zaufanie mi przy tej pierwszej audycji World Padel Tour we Francji. I nawet jeśli na pewno nie będę dumny za kilka godzin z dala od koncertu, bo to pierwszy raz, kiedy to zrobię, obiecuję, że zrobię to z sercem, zawsze po to, by przekazać to również Tobie jak to możliwe pasję, którą mam do tego sportu i to sprawia, że ​​jest tak dobry już od 8 lat.

Le World Padel Tour będzie retransmitowany w Canal + z finału mistrzowskiego, który odbędzie się w dniach 16-19 grudnia w Madrycie. Miałbym szansę komentować na żywo z Madrytu (o ile oczywiście COvid na to pozwala), wrócić do mojego adoptowanego miasta, odszukać atmosferę turniejów i podzielić się tym z wami we Francji. Nie mogę się doczekać tej chwili, ponieważ jest to doświadczenie, o którym wiem, że pozostanie w mojej pamięci.

Bardzo się cieszę, że mogę podzielić się tym doświadczeniem z Sébastienem Heulotem, który będzie moim towarzyszem w studio, Robin Haziza et Jerome Inzerillo wiem, że sprawi, że zaczniesz wibrować.

Do zobaczenia wkrótce!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.