Laurent Montoisy, belgijski członek drużyny i zawodnik Casa Padel powrócił do świetnego występu na torze i bardzo ważnego punktu zdobytego przeciwko My Center Palavas w pierwszym meczu na torze Pasel Horizon.

„Gwoli ścisłości, jestem dość przesądny i za każdym razem, gdy wspieram jakąś drużynę, ona przegrywa. Kiedy więc zobaczyłem wynik na 2/1, 3/1, 5/1, usiadłem za ławką i nie oglądałem już więcej. Nawet nie wstałem na miejscu meczu, bo nie wiedziałem, że to już koniec. Wiele przeszedłem pod względem sportowym, ale dzisiaj jest dla mnie wielki dzień sportu. »

Laurent Montoisy

„Znam bardzo dobrze Aitora Garcię i Mario Ortegę, to dwóch zawodników, którzy trenują w Alicante, gdzie mieszkam. Ale mamy też w drużynie bardzo dobrych zawodników. Dobrze odpoczniemy, dobrze się nawodnimy i będziemy gotowi na jutrzejszy finał. »

„Zawsze robiliśmy to w ten sam sposób. Spotykamy się i nasz trener John przedstawia nam swoją opinię. Podsumowujemy dzień i w zależności od stanu zawodników tworzymy drużynę. Wiemy, że mamy w rezerwie zawodników, takich jak Derek i Cyril, którzy są gotowi do gry, a jutro na finał będziemy mieli bardzo konkurencyjny zespół. »

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.