Od początku swojej kariery zawodowej możemy powiedzieć, Fernando Belasteguin widziałem graczy przechodzących na stoku. Z Juan Martin Diaz à Leo AugsburgThe Król Bela naznaczy wszystkie pokolenia. Może jest niekwestionowaną ikoną padel i niewielu powie coś przeciwnego.

Odkąd został zawodowym graczem, nawiązał współpracę z wieloma osobistościami sportu: J. M. Diaz, Pablo Lima, Agustin Tapia, Sanyo Gutierrez i oczywiście, Arturo Coello . , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, , ostatni sezon.

Jego związek z Arturo był wyraźny. Zwłaszcza kilka tytułów razem Miami na World Padel Tour lub w Monterrey podczas Premier Padel. Arturo bawił się swoimidol„. A Fernando trenował młodzież. Wiemy to, Arturo w końcu opuścił legendę i dołączył do Agustína Tapii w tym roku kolejny były partner Fernando. Dwóch młodych zawodników wstało na szczycie światowych rankingów (na World Padel Tour tylko dla Agustína Tapii). Okazja, aby Bela pogratulował dwóm graczom, z którymi był w stanie wykonać kilka zakresów…

Belasteguin: „1- Agus, N1 WPT 2023 Jak miło cię tam widzieć. Zapamiętałem każdy dzień, kiedy zostawiałem Cię w metrze (widziałem, jak schodziłeś po schodach z torbą Nox na plecach), abyś mógł wrócić do domu po każdym treningu.

2- Arturo, N1 w WPT 2023 i N1 w Premier Padel Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem Cię w zapowiedziach Marbella Master 2020 i krzyczałeś „jaki jestem dobry” za każdym razem, gdy zdobywałeś punkt… było dla mnie jasne, że masz zadatki na numer 1. Co za szybki awans!"

Poruszający hołd od Król Bela który demonstruje swój drugi talent, o odkrywaniu talentów. To proste, grał tylko z graczami, którzy zajęli 1. miejsce na świecie. Z wyjątkiem jednego, jego obecnego partnera, Mike'a Yanguasa. Być może i on pewnego dnia zajmie czołowe miejsca w rankingach...

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.