Po zwiększeniu liczby utworów w 2016 r., a następnie w 2018 r 4PADEL bordeaux w tym roku wzbogaca swoją infrastrukturę o dwa dodatkowe tory. Tym samym klub ten staje się trzecim ośrodkiem 4PADEL pod względem liczby tras narciarskich zaraz za Tuluzą i Strasburgiem, który niedawno wzrósł do 14 utworów padel !

Zawsze mając na celu dalszą rozbudowę i udoskonalanie istniejącej infrastruktury, sieć 4PADEL teraz się liczy 9 utworów padel wnętrz w centrum Bordeaux, w tym 4 stoki premium.

4padel bordo czarno-niebieskie podłoże

Jest trzecia fala transformacji mające na celu zwiększenie możliwości praktycznych obiektu po roku 2016 (+2 tory) i 2018 (+3 tory). Prace umożliwiły także ponowne przemyślenie niektórych przestrzeni: przebudowę baru sportowego oraz całkowity remont szatni damskich i męskich.

4PADEL dzisiaj ma 120 utworów padel dystrybuowane w 20 klubach w całej Francji. Lider w praktyce padel we Francji potwierdza swoje ambicje w zakresie rozwoju i wspierania tego sportu, wyznaczając cel stworzenia 200 torów do 2025 r., jak niedawno oznajmił nam Guillaume Debelmas.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.