Rozmawialiśmy już o tym z wami, z grupą 4Padel przybywa do Strasburga. Ze swoim klubem w 100% oddanym padel, obejmujący 14 torów, w tym 12 krytych, staje się jednym z największych kompleksów w północnej części Francji.

Lider w praktyce padel in France ma obecnie 120 tras narciarskich w całej Francji, rozmieszczonych w 20 klubach. 4Padel w Strasburgu staje się największą siecią pod względem przepustowości, oraz numerem 3 największych klubów we Francji.

Nie poprzestając na tym, marka grupy LE FIVE zamierza osiągnąć „200 tras narciarskich w 2025 r.”, jak podkreśla Guillaume Debelmas, współzałożyciel 4PADEL.

Aby właściwie zainaugurować swoje stoki, kompleks będzie gospodarzem ostatniego P2000 roku 2023, w dniach 17-19 listopada.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.