Pierwszy we Francji! Ogród ogłasza bezprecedensową inicjatywę organizując 24-godzinne turnieje padel non-stop wspierać Telethon. To ważne wydarzenie sportowe ma na celu zmobilizowanie społeczności wokół akcji charytatywnej i zebranie niezbędnych funduszy na wsparcie badań medycznych i inicjatyw na rzecz osób dotkniętych rzadkimi chorobami genetycznymi.

Wydarzenie zatytułowane „24-godzinny Telethon” rozpocznie się w sobotę, 9 grudnia o godzinie 9:24 i zakończy XNUMX godziny później w Ogrodzie. W programie znajdzie się pięć turniejów, w tym turnieje mężczyzn, kobiet i turnieje mieszane. Ogród serdecznie zaprasza swoją społeczność graczy, media i partnerów do przyłączenia się do tej sprawy poprzez uczestnictwo lub bezpośrednie przekazanie datków.

Timothée Chevrier, który jest inicjatorem tego wydarzenia, wyraża swój entuzjazm dla tego wyjątkowego wydarzenia: „Od kilku miesięcy starałem się zaangażować w inicjatywę na rzecz Telethonu, ponieważ moja córka cierpi na trudności o podłożu genetycznym.

Wraz z Juliette i Vincentem Sapène, menadżerami Garden, wyobrażaliśmy sobie wydarzenie wokół sportów rakietowych i Padel. Sercem weekendu będzie serdeczność i solidarność. Celem zbiórki będzie loteria fantowa, w której do wygrania będą liczne nagrody.

Mamy nadzieję, że pierwsza edycja zakończy się dużym sukcesem. A dlaczego nie rozszerzyć działalności na inne zmotywowane kluby w 2024 roku…”

Timothee Chevrier

Od soboty 9 grudnia o godzinie 9:XNUMX.

Program turnieju:

  • P 25 Mężczyźni: 9:13-30:XNUMX
  • P 100 Mężczyźni: 13:30-18:XNUMX
  • P 250 Mężczyźni: od godz. 18:XNUMX
  • P 250 Kobiety: od godz. 18:XNUMX
  • P 250 Mieszane: Od północy
Timothee Chevrier
Tagi