Choć Mistrzostwa Świata Seniorów Plus 2024 właśnie dobiegły końca, wciąż zastanawiamy się, gdzie w tym roku odbędzie się absolutny Puchar Świata.

Jeśli już od lutego wiemy, że konkurencja odbędzie się w dniach 28 października – 2 listopada następnym razem nadal czekamy, aby dowiedzieć się, gdzie to się odbędzie.

Bądźcie pewni, że czekanie wkrótce się skończy, odkąd Luigi Carraro, prezes FIP, powiedział naszym kolegom w PadelHiszpania w La Nucia: zostanie to ogłoszone „pod koniec miesiąca”.

Przypominamy, że dwa ostatnie Mistrzostwa Świata odbyły się na Bliskim Wschodzie (Katar, potem Dubaj). Czy Pana zdaniem ten region świata zostanie wybrany ponownie, czy należy spodziewać się zmian? Czekamy na Wasze przewidywania!

Wyniki Mistrzostw Świata padel od momentu ich powstania, z lokalizacjami i latami każdego konkursu:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !