Racket Trip to wyjątkowa platforma dedykowana sportom rakietowym. Umożliwia wszystkim profesjonalistom, od trenerów, przez operatorów, po kluby, oferowanie ofert staży przez cały rok. Znacznie więcej niż prosta platforma, Racket Trip to świetne oprogramowanie zaprojektowane, aby zaoszczędzić czas zarówno stażystów, jak i profesjonalistów.

Brak prowizji za niemal nieograniczoną dystrybucję

Jednym z osiągnięć tej witryny jest brak prowizji, zarówno dla stażysty, jak i profesjonalisty. Dzięki temu możesz dystrybuować swoje szkolenia w niemal nieograniczony sposób. padel lub tenis.

Intuicyjna i profesjonalna obsługa

Narzędzie wyróżnia się elastycznością i intuicyjnością, dzięki czemu nawet najmniej obeznani z IT profesjonaliści mają do dyspozycji bardzo profesjonalną przestrzeń. Mogą dzięki temu tworzyć i zarządzać swoimi stażami, a także korzystać z narzędzi marketingowych i komunikacyjnych oferowanych przez platformę.

Wielojęzyczność i dostępność międzynarodowa

Platforma dostępna jest w kilku językach: angielskim, hiszpańskim, włoskim, portugalskim, niemieckim, holenderskim, szwedzkim i oczywiście francuskim. Ta wielojęzyczność jest ogromnym atutem, pozwalającym na znaczne poszerzenie oferty szkoleń. padel zaproponowane.

Ulubiona witryna

Racket Trip to zdecydowanie ulubiona strona, otwierająca drzwi do wzbogacających doświadczeń w świecie sportów rakietowych.

Strona zostanie otwarta na początku maja i będzie oferować głównie w fazie startu padel przed zastosowaniem we wszystkich innych dyscyplinach sportowych.

Dla najbardziej ciekawskich, stażystów, autokarów, klubów, biur podróży, operatorów, zapraszamy na stronę prezentacyjną tej witryny ICI.

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.