Pierwszy National Open zakończył się prawie 130 zawodnikami z całej Francji i pomimo obecnej sytuacji spotkał się z dużym sukcesem w oczach policji i był całkowitym sukcesem na wszystkich poziomach, dzięki uplasowaniu się na 4.padel Toulouse i wszystkim wolontariuszom obecnym podczas tych dwóch dni. Chciałbym serdecznie podziękować Léi Godallier i Bastienowi Blanqué za ich wsparcie podczas National Open i ich dostępność.

Trofeum zwycięzców jest wyjątkowe i zostało wykonane specjalnie na te zawody przez przyjaciela żandarma z Bordeaux, „Cédrica Dq”, któremu przekazuję wszystkie moje gratulacje z tytułu tego wspaniałego trofeum z drewna i żelaza, reprezentującego zawodnika padel i krzyż oksytański.

W przyszłym roku druga edycja National Open odbędzie się w Metz w Lotaryngii, a następnie w Nîmes w 2025 r. Mam też dwa inne miasta kandydujące, które przygotowały się na nadchodzące lata: Perpignan i Arcachon. Dlatego z lekkim smutkiem przewróciliśmy tę stronę, ale z dużą nadzieją i pragnieniem patrzymy w przyszłość w poszukiwaniu kolejnych terminów.

Ogromne podziękowania dla wszystkich naszych obecnych sponsorów i wszystkich kupców w regionie, którzy wzięli udział w uroczystościach i upominkach oferowanych każdemu zwycięzcy, a mianowicie Maison Monredon, Samaran, Intersport Portet, Au Petit Paradis Victor Hugo, Jean-Jacques Bolzan z Ratusz w Tuluzie, Trésors d'Occitanie, El Gaucho Asado, Le Bistroace, Pizza Mongelli, ACEF i Andros Sport. Do zobaczenia wkrótce.

Stefa Gauthe’a