Duży Padel powraca po swoim sukcesie pierwsza edycja w 2022 roku. Niezwykły program na szalony weekend 17, 18 i 19 maja !

Duży Padel pozycjonuje się jako jeden z pionierów w rozwoju padel kobiece poprzez działania prowadzone z nimi przez cały rok: wstępy do padel, 100% kobiecych podjazdów i zjazdów… Przez to P1000, klub ma nadzieję, że będzie hitem, zarówno poprzez poziom oferowany przez zawodników, jak i obecność licznej rzeszy kibiców!

Podwójna nagroda pieniężna dzięki Bistrot de l’Alouette!

Dzięki partnerstwu z Bistrot de l'Alouette, Big Padel oferuje graczom nagrodę pieniężną w wysokości 2000 EUR, w tym 1000 EUR dla zwycięzców turnieju. Dzięki tej współpracy gracze i widzowie będą mogli również skorzystać z sobotniego wieczoru w Bistrot de l'Alouette z wyjątkowym posiłkiem (wymagana rezerwacja). Serdecznie dziękujemy naszemu partnerowi za wsparcie i wkład w uczynienie naszego wydarzenia jeszcze bardziej wyjątkowym!

Transmisja na żywo włączona Padel MagTV!

Z pomocą Padel Magazine, nadawany będzie program P1000 Femmes Bistrot de l'Alouette Padel Magiczny telewizor aby umożliwić Państwu śledzenie na żywo meczów, a część z nich będzie komentowana za pośrednictwem linków dostępnych na portalach społecznościowych klubu.

1/4

1/2

końcowy

Idealne warunki dla graczy!

Dzięki partnerstwu, które trwa już ponad 7 lat z Headmecze będą rozgrywane piłkami PRO S. W celu zapewnienia zawodnikom pełnego komfortu gry, oferujemy usługę wsparcia Środki do czyszczenia okien będzie obowiązywać przez cały turniej. Gracze będą mogli skorzystać z preferencyjnej stawki w partnerskim hotelu Ibis Styles w Saint-Médard-en-Jalles.

Dogrywki dozwolone od ćwierćfinału!

Aby zapewnić niezrównaną jakość gry, ćwierćfinały odbędą się na terenie Palmeraie, gdzie widzowie będą mogli oglądać mecze. Znajdziemy zatem warunki do gry oferowane już podczas organizowanego w kwietniu 2023 r. FIP RISE. W rezultacie już od ćwierćfinału dozwolone będą wycieczki poza torem.

duży padel bordowe damskie P1000

Strefa rozgrzewki i obecność fizjoterapeutów dla zawodników!

Przez cały turniej zostanie zorganizowana strefa rozgrzewki i dobrego samopoczucia zawodników, w której obecni będą fizjoterapeuci, którzy będą monitorować zawodników oraz udostępniony zostanie sprzęt do rozgrzewki.