Czy Fernando Belasteguin właśnie ogłosił swój powrót do rywalizacji za pośrednictwem sieci społecznościowych? Tak sugeruje jego odpowiedź pod publikacją swojego partnera Miguela Yanguasa…

Wiemy o tym, od połowy października legenda Fernando Belasteguin nie wchodził na stoki z powodu kontuzji łokcia, uniemożliwiając mu udział w Amsterdam Open, a następnie Menorca Open. Nawet gorzej, będzie nieobecny w finale Barcelona Master, po raz pierwszy w swojej karierze.

Pomyśleliśmy, że „Szef” zakończył swój sezon. Jednak wiadomość pod postem Miguela Yanguasa od Beli sugeruje, że się myliliśmy.

Tłumaczenie:

Mike Yanguas: Chcę, żebyś szybko wrócił, szefie.

Fernando Belasteguin: Oczywiście Madre Topo [Nota redaktora: dosłownie „Matka Kret”]… w Mediolanie, będziemy tam.

Czy należy spodziewać się powrotu króla Beli do Mediolanu? Premier Padel ? To pozostawiłoby dodatkowy miesiąc dla legendy padel odzyskać siły po kontuzji łokcia.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.