Dziś skup się na sukcesji padel na całym świecie, z 5 najlepszymi graczami w wieku do 20 lat. Zobaczysz, że w Top 40 jest niezły szpikulec! Należy również zauważyć, że tych pięciu graczy to Hiszpanie, co jest dowodem doskonałości zespołu iberyjskiego pod względem padel.

  • 1. Arturo Coello (20; 13.)

Arturo Coello . , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, , uosabia przyszłość padel światowy. Już 13. w Ranking FIP W wieku zaledwie 20 lat leworęczny z Valladolid ma wszystko, czego potrzebuje, aby być numerem 1 na świecie w ciągu najbliższych kilku lat.

  • 2. Miguel Yanguas (20; 19.)

Urodzony w 2002 roku Miguel Yanguas jest już gwiazdą padel światowy. Ze szczytu swojego 89 metra ten agresywny prawy zawodnik wydaje się mieć przed sobą bardzo dobre dni.

  • 3. Alex Arroyo (20; 30.)
Alex Arroyo siatkówka bekhendowa Marbella WPT Masters 2022

Ten, który w październiku przyszłego roku skończy 21 lat, to gracz o stylu porównywalnym do tych dwóch wymienionych powyżej. Prawie 90 metrów pod sążeńem, zapas mocy, ten bardzo agresywny lewy gracz jest nieuchwytny, gdy jest na swoim najlepszym poziomie. Wspiął się także do półfinału z Arturo Coello podczas WPT w Kordobie w zeszłym sezonie.

  • 4. Iwan Ramirez (20; 33.)
Ivan Ramirez nuevo jugador varlion 2022

Na czwartej pozycji znajduje się zawodnik, który udostępnił tor z wyżej wymienioną trójką. Choć niższy niż jego dawni koledzy z drużyny (1m75), Ivan wyróżnia się umiejętnością poruszania się po obu stronach toru i uwalniania dużej mocy przy uderzeniach i wyjściach przez okna.

  • 5. Javi Leal (18; 37.)
Javi Leal przygotowanie do woleja bekhendowego 2022

Mówiąc o mocy, oto młodzieniec, któremu jej nie brakuje! Najlepszy gracz urodzony w 2003 roku, Javi Leal zachwyca swoimi ponaddźwiękowymi uderzeniami i błyskawicznymi wolejami bekhendowymi. Czysty lewicowiec, Andaluzyjczyk zrobił tylko prawdziwa niespodzianka Greenweez Paris Premier Padel Major obok Javi Rico. Podobnie jak Alex Arroyo, grając w najlepszym wydaniu, Leal jest problemem dla wielu par!

Twoim zdaniem, które z tych 5 cudów ma przed sobą najlepszą przyszłość?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !