La Pro Padel Liga (PL), liga zawodowa padel w Ameryce Północnej, oficjalnie ogłasza partnerstwo z Ultra Club of Miami (Floryda), na którym odbędą się dwa pierwsze wydarzenia sezonu zasadniczego PPL: 2-7 kwietnia oraz 9-14 kwietnia.

Pierwsza impreza rozpocznie się we wtorek 2 kwietnia, meczami grupowymi, które odbędą się do piątku 5 kwietnia, następnie półfinały w sobotę 6 kwietnia i finał w niedzielę 7. Bierzemy te same i zaczynamy od nowa od wtorku 9 kwietnia, z finałem w niedzielę 14.

„Ultra Club Miami to idealny partner do zorganizowania w tym roku dwóch pierwszych wydarzeń sezonu zasadniczego PPL” – powiedział Marcosa del Pilara, komisarz PPL. „To pierwszorzędny obiekt, który stanie się jednym z największych klubów w kraju padel w USA. Jesteśmy podekscytowani możliwością zaprezentowania najlepszych graczy PPL i świata w Ultra Club w przyszłym miesiącu. Miami jest obecnie jednym z najpopularniejszych miejsc w kraju padeli nie możemy się doczekać dalszego powiększania naszej bazy fanów na południu Florydy.”

Jak niedawno powiedzieliśmy, ten ultranowoczesny klub zapowiada się na niezbędne miejsce do treningów w Stanach Zjednoczonych.

„Jestem zachwycony możliwością ogłoszenia naszej współpracy z firmą Pro Padel League, związek, który ilustruje nasze wspólne zaangażowanie w podnoszenie poziomu doświadczenia padel„, skomentował Guillermo Barragana, dyrektor generalny Ultra Clubu. „Dostosowując się do PPL, nie tylko poszerzamy nasz zasięg, ale także wzmacniamy nasz wpływ, umacniając naszą pozycję jako miejsca wybieranego przez entuzjastów padel i nowe, całościowe podejście do sportu. Razem piszemy na nowo zasady, na nowo definiujemy standardy doskonałości i przygotowujemy grunt pod niezapomniane wrażenia na boisku i poza nim”.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !