Le padel, o którym coraz więcej się mówi w Wielkiej Brytanii, niewątpliwie ma wybranych ambasadorów po drugiej stronie Atlantyku.

Oprócz zawodnik rugby XV de la Rose, wyraźnie fani tej działalności, to teraz piłkarze Dominic Calvert-Lewin i Jamie Vardy wykazują zainteresowanie praktyką, a nawet decydują się na zainwestowanie w nią pieniędzy. Anglicy naśladują wielu „piłkarzy” przed sobą, takich jak portugalski Ronaldo, Dalot i Caetano, ale także Zinédine Zidane, Zlatan Ibrahimovic, Francesco Totti…

Jak nasi koledzy z Padel Papier, dwóch graczy Premier League zdecydowało się zainwestować w kanał Game4Padel, która do swoich akcjonariuszy zalicza już Andy'ego Murraya i Virgila van Dijka. Celem firmy, która ma już 15 klubów w Wielkiej Brytanii, jest wybudowanie 300 nowych tras narciarskich w ciągu najbliższych pięciu lat!

Dzięki takim inwestycjom i gwiazdom promującym działalność, padel może być o krok od prawdziwego boomu w Anglii!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !