Byli niezwykle ulubieńcami te interkluby i utrzymali swoją rangę: gracze Moje Centrum Palavas zwyciężył w finale z Stadion w Tuluzie !

Pierwszy punkt dla Palavasa

Palavas nie zadrży w tym finale. Zawodnicy z południa swoje spotkanie rozpoczęli parą Ustero/Sireixa. W obliczu Déborah Alquier i Nady Majdoubi Camille i Andrea doskonale poradziły sobie ze swoim meczem.

Nawet jeśli Nada i Déborah poszły zawiesić kilka gier – nawet zdobywając możliwości relaksu – Camille i Andrea były po prostu powyżej. Tylko ich to zajęło dwa małe komplety wygrać z parą z Toulouse.

Zwycięstwo 6/2 6/1.

FINAŁ SIREIXUSTERO

Zwycięstwo Aranzazu Osoro i Tiffany Phaysouphanh

W drugim spotkaniu rywalizowały ze sobą pary po 1 z każdej drużyny. Po stronie Tuluzy stawiamy oczywiście na dwóch najwyżej notowanych graczy, oczywiście na nową parę Charlotte Soubrié i Lucile Pothier, które na stokach zobaczymy nie raz padel w tym roku.

Z drugiej strony, Zazu i Tiffany zostali powiązani, aby osiągnąć ten punkt, tytułowy synonim My Center Palavas. Obaj zawodnicy wykazali się na torze dużą powagą. Przerwa będzie wystarczająca w każdym secie. I pomimo ataków Soubrié/Pothiera mających na celu powrót, piłkarze Palavas nie poddali się.

Zwycięstwo w 2 setach dla pary 1 drużyny: 6 / 3 6 / 4.

MISTRZOWIE MOJEGO CENTRUM PALAVAS

Zeszły rok, Moje Centrum Palavas w finale zmierzył się z kimś silniejszym od niego. W tym sezonie gracze Palavasian dokonają zemsty i po raz pierwszy podnieś filiżankę do Padel Horyzont!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.