Padelist, nowy klub w dwunastej dzielnicy Paryża ma zamiar otworzyć swoje drzwi. Tak naprawdę powinien być udostępniony zwiedzającym już od kwietnia!

Owoc przyjaźni i współpracy pomiędzy braćmi Rapin, Antoine i Hugo oraz Martinem Lévy, Padelci, którzy mieli uruchomił filmy w serwisie YouTube w 2022 r. we współpracy z firmami FFT i Wilson, otworzą teraz swój klub padeli mógł dzwonić do innych!

Centrum, zlokalizowane w Paryżu, dziesięć minut od stacji metra Porte Charenton i Cour Saint-Émilion, będzie posiadało dwa panoramiczne tory ze znakiem jakości FFT i dywanami najnowszej generacji, a sufit będzie miał wysokość 11,50 metra!

Oprócz tego w budynku znajdzie się tradycyjny sklep pro, a także budynek klubowy z miejscem do gry w ping-ponga i rzutki, ale także sala o powierzchni 40m2 na piętrze z możliwością udostępnienia zajęć fitness.

Trzej partnerzy obiecują: „ten klub będzie inny niż wszystkie!” dzięki mieszance elementów surowych i miejskich kojarzonych z roślinami i kreacjami artystycznymi.

A co z cateringiem, pytasz? Oto co mówią szefowie: „Chcemy się wyróżniać, oferując gamę świeżych produktów będących hołdem dla początków padel (quesadillas, bocadillos, deski wędlin i serów hiszpańskich, wina argentyńskie, piwa i wina hiszpańskie), ale także koktajle czy piwo bezalkoholowe!” To pachnie dobrze!

adres : 20 rue Escoffier, Paryż 12 (obok centrum handlowego Bercy 2)

Horaires : 07:00 – 23:30 7 dni w tygodniu

Aby śledzić postęp prac i dowiedzieć się więcej o tym projekcie, wejdź na konto na Instagramie Padelists tutaj.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !