Podekscytowanie rośnie już w pierwszych etapach Betclic Remontada Padelz wydarzeniami zaplanowanymi na godz 4PADEL Bordeaux od 11 do 14 stycznia i o 4PADEL Limoges od 18 do 21 stycznia.

Betclic Remontada Padel to nie tylko kolejny turniej padel ; reprezentuje wyjątkowe doświadczenie, które na nowo definiuje grę i oferuje nowy sposób doświadczania tego ekscytującego sportu. Więcej informacji na temat koncepcji i możliwość rejestracji: oficjalna strona internetowa: Wróć Padel jak również strona rejestracyjna tutaj.

Dynamiczny i ekscytujący format gry

Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w 2-godzinnych sesjach nieprzerwanej rozgrywki. Zasada jest prosta: wygraj, aby awansować, przegraj, aby spaść.

Atrakcyjne kategorie i nagrody

Gracze zostaną podzieleni na sześć kategorii. Poza grą oferowany jest dostęp do różnych aktywności i możliwość wygrania ekskluzywnych nagród. Podane ceny obejmują markowy sprzęt Babolattakie jak torby, rakiety, buty, koszulki, a także gadżety i bilety na wydarzenia sportowe. Na zwycięzców każdej kategorii czekają specjalne niespodzianki.

Droga do finału w Paryżu

Biorąc udział w turnieju, gracze automatycznie kwalifikują się do wielkiego finału w Paryżu. Dodatkowo każdy zakwalifikowany gracz otrzyma ekskluzywną koszulkę, będącą symbolem jego podróży w tym wyjątkowym turnieju.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub dodatkowych informacji zaleca się kontakt z organizatorami turnieju.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.