Podczas gdy WPT Malmö Otwarte jeszcze się nie rozpoczęły, w tym tygodniu w Madrycie odbyły się previa Mexico Open. Poznaj nazwiska kwalifikatorów.

Wśród mężczyzn nie było wielkiej sensacji, gdyż w poprzedzającym finale znaleźliśmy sześciu z ośmiu rozstawionych zawodników. Ostatecznie rozstawieni z numerami 1 i 2 utrzymają swoje miejsca, a w Meksyku towarzyszyć im będzie rozstawiony z numerem 8, Solano / Fermosell, który pokonał parę 3, Goenaga / Martinez.

Małą niespodziankę sprawili Diego Gil i Ignacio Sager, którzy nie znaleźli się w gronie ośmiu najlepszych duetów na papierze.

Wyniki:

Wśród kobiet przeważała także czołowa rozstawiona w finałach poprzedzających eliminacje. Tutaj znowu rozstawienia 1 i 2 dały radę, ale nie rozstawienia 3 i 4, pary Manquillo / Vano i Polo / Piltcher zapraszały się na imprezę.

Wyniki:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !