Nasi koledzy z gazety El Diario de Carlos Paz dochodzą nas wieści, które nie uspokoją graczy z regionu Kordoby w Argentynie.

Rzeczywiście, podczas gdy amatorzy spokojnie rozgrywali mecz towarzyski na lokalnym torze Zamek Carreras de Córdoba, boa wpadł na tor! Najwyraźniej gad przeszedł przez jedną z dziur w płocie. Na szczęście nie zaatakował on graczy, którym udało się skontaktować z władzami opiekującymi się zwierzęciem.

Co ciekawe, nie jest to pierwsza tego typu sytuacja. Tak naprawdę nieco niecałe trzy lata temu inny duży wąż wylądował na torze padel, tym razem było to w Hiszpanii, w Valladolid.

Czy są miłośnicy węży? padel ? To ostatecznie być może nie przypadek, że jeden z najniebezpieczniejszych strzałów w naszym sporcie nosi nazwę wąż (co po hiszpańsku oznacza żmiję)!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !