Wielki dzień w P1500 Ladies of the All In Padel Villefranche – Saona. Nie ma żadnej niespodzianki pod względem wyników, ponieważ pierwsze 4 rozstawione znalazły się w półfinale.

Jeśli rozstawienia 1, 2 i 3 miały bardzo spokojną podróż, para Martin / Bahurel musiała w swoim ćwierćfinale stoczyć walkę z paryską parą Tonda / Duchene, wygrywając w 2 zaciętych setach: 6/4 7/6.

Dlatego w tym damskim stole zachowana jest hierarchia. Dlatego w półfinale znajdziemy 2 świetne przeciwności. Marie-Amélie Dardaine i Charlotte Soubrié zmierzą się z Tiffany Phaysouphanh i Fioną Ligi. Konfrontacja, która będzie interesująca do śledzenia, ponieważ znajdziemy dwie byłe koleżanki z drużyny, Marie-Amélie i Tiffany, tym razem przeciwne. Na dole tabeli Jessica Ginier i Lucile Pothier będą wielkimi faworytkami półfinału przeciwko Mélissie Martin i Louise Bahurel, o ile nie będzie większych niespodzianek, wicemistrzynie Francji powinny przejść spokojnie, chyba że…

Przejście przez cały dzień w klubie Villefranche z wieloma widzami na to pierwsze duże wydarzenie klubowe. Do zobaczenia o 1:10 na dalszej części P150.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.