Padel Magazine - Jakie kluby, jakie nastroje! Powrót września był piękny w Lille, a ostatecznie wdrożenie padla w tym mieście było tak sportowe.

Wszyscy miłośnicy padla będą zachwyceni, gdy zobaczą te dwa kompleksy, jeden na południu regionu Lille, a drugi na północnym wschodzie, poświęcony wyłącznie Padelowi: Padel Sensation i Padel Attitude.

Padel Sensation: Padel i salsa, zwycięska para

[src googlemap = ”„Szerokość =” 200 ″ wysokość = ”150 ″]

Położone w północno-wschodniej części regionu Lille, Padel Sensation oferuje nam klub padel złożony ze wspaniałych pól 5, w tym singli 1. Ale nie tylko Padel Sensation zorganizował imprezy salsowe, które mogą stworzyć wspaniałą atmosferę. Padel i Salsa, zwycięska para? W każdym razie, po miesiącach aktywności 2, Youssef, menedżer klubu wyjaśnia, że ​​ich liczba praktykujących łaskocze graczy 300 ... Cóż za sukces! Trzeba powiedzieć, że ten klub jest piękny z między innymi barem XXL, który pozwala bardzo łatwo mieszkać w tym klubie z padelem z bezpośrednim widokiem na korty do gry w padla. Tym sukcesem Padel Sensation przygotowuje nas do niespodzianki pod koniec roku dzięki rozszerzeniu swoich usług ... (fitness, spa itp.)

Padel Sensation zagrywa kartę wymiany między graczami i kończy się powodzeniem. Podczas godzin 4 tereny nie przestały być pełne.

Ponadto klub ustanowił ligę Padel Sensation, która już jest wielkim sukcesem. Dla graczy, którzy chcą wziąć udział w tej lidze spotkanie bezpośrednio na stronie Padel Sensation.

Przeprowadziliśmy wywiad z Youssefem Bachirim, aby dowiedzieć się więcej o jego karierze, klubie i celach:

Padel Attitude: Pełny widok

Jak tylko wejdziesz do drzwi, to dziwne, że korty do wiosłowania 5 ustawione są w hangarze o wysokości ponad 10 metrów, nie wspominając o boisku do padla na zewnątrz, który nadaje ton. Gracze przyzwyczajeni do gry w Hiszpanii nie będą zdezorientowani. Nauczyciel hiszpańskiego Matheo natychmiast nas kąpie. Nie można nie zakochać się w tej stronie.

[src googlemap = ””Szerokość =” 200 ″ wysokość = ”150 ″ align =” aligncenter ”]

Thibaut Nollet i Pascal Duhamel, menedżerowie bardzo wysoko postawili poprzeczkę. Gracze są na spotkaniu. Zespół Padel Attitude tworzy także Padel Social Club, system, który pozwala graczom łatwiej się spotykać i grać w 4.

Wróćmy też do pierwszego dużego turnieju Lille, który animował klub 30 w sierpniu zeszłego roku. 4 kury pary 5, pary 20 i gracze 40, publiczność i świetna atmosfera były na spotkaniu pod legendarną mżawką Lille. Jeśli dla niektórych par rywalizacja była pierwsza, dla innych wygrana była golem. Aby dowiedzieć się więcej, poniżej zaproponowano dokument Padel Attitude.

turniej postawy Padel 2014

Rodzina Tanfin jest z pewnością wielkim zwycięzcą tego turnieju. Jeśli dwóch braci nie grało razem, lepiej było spotkać się w finale przeciwko sobie. W końcu Jonathan Saleta i Antoine Tanfin zwyciężyli Roineau i L. Tanfin (7 / 5) i będą mieli świetną okazję do gry przeciwko Mieresowi w środę 24 września.

Franck Binisti - Padel Magazine

[autor image = ”https://padelmagazine.fr/wp-content/uploads/2014/08/10499544_659989347431520_1733810129664643128_o.jpg”] Po uzyskaniu dyplomu instruktora padel od Federacji Padel Madrilenian Franck Binisti utworzył z mała grupa: Padel Magazine, Ta strona stanie się pierwszą francuską stroną Padel. Dzięki czytelnikom Padel Magazine skonfiguruje katalog padel GOTOPADEL. Franck zarządza także rozwojem National Padel Cup we współpracy z Christophe Lesage i National Tennis Cup. [/ Autor]

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.