Padel Magazine - Jakie kluby, jaka atmosfera! Powrót do szkoły we wrześniu w Lille był dobry, a ostatecznie powstała padel w tym sportowym mieście.

Wszyscy miłośnicy padel będzie w niebie, kiedy zobaczą te dwa kompleksy, jeden na południu regionu Lille, a drugi na północnym wschodzie, poświęcony wyłącznie padel czym są: Padel Sensacja i Padel Nastawienie.

Padel Sensation: Padel i salsa, zwycięska para

[src googlemap = ”„Szerokość =” 200 ″ wysokość = ”150 ″]

Znajduje się w północno-wschodniej części regionu Lille, Padel Sensation oferuje nam klub padel składa się z 5 wspaniałych pól, w tym 1 dla singli. Ale nie tylko Padel Sensation organizuje wieczory salsowe, które tworzą wspaniałą atmosferę. Padel i Salsa, zwycięska para? W każdym razie po 2 miesiącach działalności Youssef, menadżer klubu, tłumaczy nam, że ich liczba podnieca 300 zawodników… Cóż za sukces! Trzeba powiedzieć, że ten klub jest piękny między innymi z barem XXL, który pozwala bardzo łatwo mieszkać w tym klubie padel z bezpośrednim widokiem na pola padel. Opierając się na tym sukcesie, Padel Sensation szykuje dla nas niespodziankę na koniec roku rozszerzeniem swoich usług ... (Fitness, Spa itp.)

Padel Sensation zagrywa kartę wymian między graczami i kończy się sukcesem. Przez 4 godziny teren nie przestał być pełny.

Ponadto klub utworzył swoją ligę Padel Sensacja, która już jest bardzo udana. Dla graczy, którzy chcą grać w tej lidze spotkanie bezpośrednio na stronie Padel Sensation.

Przeprowadziliśmy wywiad z Youssefem Bachirim, aby dowiedzieć się więcej o jego karierze, klubie i celach:

Padel Attitude: Pełny widok

Gdy tylko przejdziesz przez drzwi, jesteś zdumiony, 5 pól padel wewnętrzne ustawione w hangarze o wysokości ponad 10 metrów, nie licząc padel na zewnątrz, nadając ton. Gracze przyzwyczajeni do gry w Hiszpanii nie będą zdezorientowani. Hiszpański profesor Matheo natychmiast kładzie nas do kąpieli. Nie da się nie zakochać w tej witrynie.

[src googlemap = ””Szerokość =” 200 ″ wysokość = ”150 ″ align =” aligncenter ”]

Thibaut Nollet i Pascal Duhamel, menedżerowie bardzo wysoko postawili poprzeczkę. Gracze są na spotkaniu. Zespół Padel Attitude tworzy także Padel Social Club, system, który pozwala graczom łatwiej się spotykać i grać w 4.

Wróćmy również do tego pierwszego dużego turnieju w Lille, który ożywił klub 30 sierpnia. 4 pule po 5 par, 20 par i 40 graczy, publiczność i wspaniała atmosfera były na spotkaniu pod legendarną mżawką Lille. Jeśli dla niektórych par rywalizacja była pierwsza, dla innych zwycięstwo było celem. Aby uzyskać więcej informacji, dokument opracowany przez Padel Postawa jest sugerowana poniżej.

turniej postawy Padel 2014

Rodzina Tanfin jest z pewnością wielkim zwycięzcą tego turnieju. Jeśli dwóch braci nie grało razem, lepiej było spotkać się w finale przeciwko sobie. W końcu Jonathan Saleta i Antoine Tanfin zwyciężyli Roineau i L. Tanfin (7 / 5) i będą mieli świetną okazję do gry przeciwko Mieresowi w środę 24 września.

Franck Binisti - Padel Magazine

[obraz autora = ”https: //padelmagazine.fr/wp-content/uploads/2014/08/10499544_659989347431520_1733810129664643128_o.jpg ”] Po uzyskaniu dyplomu jako padel Federacji Madryckiej padelFranck Binisti tworzy z małą grupą: Padel Magazine. Ta witryna będzie pierwszą witryną internetową padel Francuski. Dzięki czytelnikom Padel Magazine utworzy katalog padel GOTOPADEL. Franck zarządza również rozwojem National Padel Puchar we współpracy z Christophe Lesage i National Tennis Cup. [/ Autor]

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.