To już ostatni mecz w tym meczu P1000 Bourg-les-Valencew tym pięknym turnieju zorganizowanym w Drôme, mimo trudnych warunków. Jak również P1000 Padel Horyzont, żeński i męski.

W finale P1000 Bourg-Lès-Valence znajdziemy zatem parę Julien Seurin / Adrien Dandois (TS2), która zmierzy się z trzecim rozstawionym, François Authierem i Justinem Lopesem.

Jeśli chodzi o region paryski, dwa finały odbędą się dziś po południu. Od 14:XNUMX, znajdziemy konfrontację pomiędzy Cassandra Senjean et Lorie Pelan (TS2) i Alexise Duchêne et Charlyne Tonda (ST1).

Po tym spotkaniu będzie można śledzić drugi finał tego P1000, w którym rywalizują pary Romain Sichez / Jérôme Inzerillo (TS1) i Benjamin Tison / Dimitri Huet (ST3).

Finały można śledzić na żywo i w całości na stronie Padel Telewizja magazynowa:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.