Lucile Pothier wspomina rozstanie z Jessicą Ginier i nadchodzący związek z Charlotte Soubrié.

Dwa piękne lata z Jessicą Ginier

„Spędziliśmy razem dwa wspaniałe lata, naznaczone powrotem Jess po ciąży i moją zmianą pozycji na boisku w ciągu pierwszego roku.

Jednakże to, co szczególnie pamiętam, to zeszłoroczne zwycięstwo w Monako (mój pierwszy międzynarodowy turniej), nasz udział w dwóch dużych turniejach: WPT w Tuluzie i Premier Padel Paris Major, Europejskie Igrzyska Olimpijskie, to miejsce jako wicemistrzowie Francji w parach (mój pierwszy finał w trzech startach) i zwycięstwo na P2000 w Bordeaux.

Jessica Ginier i Lucile Pothier na Frances 2023

Czasami obserwujemy pary na zawodowych ringach, które osiągają doskonałe wyniki, a mimo to się rozdzielają. Tutaj jest trochę tak samo, ponieważ Jessica chciała obrać inny kierunek, bardziej angażując się na scenie międzynarodowej.”

Zwycięstwo w Bordeaux P1000 z Charliotte Soubrié to pozytywny znak!

„Będę teraz grać z Charlotte Soubrié! Bardzo dobrze się dogadujemy i często się kontaktujemy. Nasze wspólne zwycięstwo w Bordeaux P1000 w zeszłym roku było pozytywnym znakiem i doskonale rozumieliśmy się w terenie. Nie mogę się doczekać, aż zacznę z nią nowy rozdział Carquefou P2000 w ten weekend !

Soubrié Pothier 4padel Bordeaux

Nie omówiliśmy jeszcze naszego harmonogramu, ale jeśli pozwolą nam obowiązki zawodowe, weźmiemy udział w międzynarodowych turniejach. Wiemy, że to właśnie w tych rozgrywkach zdobywamy cenne doświadczenie, mierząc się z zawodnikami, do których nie jesteśmy przyzwyczajeni.

Jeśli więc dostanę szansę gry na arenie międzynarodowej, zrobię to. Oczywiście nie będzie to sezon, w którym będę mógł grać na 100% ze względu na moją pracę. To była szansa, o której myślałem z Jess, ale dla mnie była ona skomplikowana ze względu na moją pracę, a Jess także z jej obowiązkami rodzinnymi i zawodowymi. Życzę Jessowi powodzenia na arenie międzynarodowej. Oby jego ostatni sezon był najlepszy.

Z Charlotte mamy ten sam stan umysłu, co czyni nasze stowarzyszenie bardzo interesującym!”

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !