Alejandra Salazar et Ariana Sánchez oraz Fernando Belasteguin i Augustin Tapia odpowiednio zakwalifikowali się do finału kobiet i mężczyzn Mistrzowski finał dziś wieczorem i tym samym dołącz do pierwszych dwóch par zakwalifikowanych do finałowego meczu roku: Gemma Triay / Lucia Sainz i Juan Lebron / Ale Galan.

Ale i Ari: powrót stulecia

Określana jako „najlepsza walka roku” przez komentatorów World Padel Tour, ten półfinał był niezapomniany!

Po zapisaniu wartości zadanej Patty llaguno et Eli Amatriain oferują sobie pierwszy zestaw w epickim zakończeniu rundy. (7/5)

To, co wydarzy się później, na zawsze przejdzie do historii padel, Podczas gdy Patty i Eli prowadzili 5/0 w drugim secie i wydawało się, że zmierza ku zwycięstwu, mecz zmienił się całkowicie: Alejandra Salazar i Ariana Sánchez wrócili do bramki i zakończyło się wygraną w tie-breaku i zremisowaniem seta wszędzie (7/6).

Patty i Eli, mocno dotknięci psychicznie, nigdy nie byli w stanie wrócić na mecz, a Ale i Ari zakończyli ten niesamowity powrót po 3:15 meczu. (6/1).

Gemma Triay i Lucia Sainz musieli zacierać ręce, gdy zobaczyli, że ich przyszli przeciwnicy męczą się przed jutrzejszym finałem.

W imieniu ojca i syna

Pierwszy zestaw jest sporny, ale Sanyo i Stupa potrafią zdobyć przewagę nad swoimi rodakami dzięki dużej objętości gry. (6/3)

Reakcja ojca i syna jest stratosferyczna: Bela i Tapia mistrzowsko dominują nad Sanyo i Stupą, aby wyrównać 1 zestaw wszędzie. (6/1)

Z wyjątkową Tapią w ostatnich chwilach meczu finałową połowę kończą Fernando Belasteguin i Agustin Tapia. (6/4)

tapia bela statystyki półfinału mistrza

Belasteguin: „Sanyo i Stupa bardzo nas pobili w tym sezonie. Ale dzisiaj udało nam się zwolnić tempo giełd, aby zdobyć przewagę".

Bela i Tapia zmierzą się jutro z Juanem Lebronem i Ale Galanem w finale, który już sprawia, że ​​się ślinimy!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !