Maxi Sanchez i Sanyo Gutierrez zostaną partnerami w 2024 roku. To już trzecia współpraca obu Argentyńczyków w ciągu prawie 3 lat. A więc są już starym małżeństwem… Już w 2013 roku Padel Magazine głównym bohaterem była obiecująca para Sanchez/Sanyo.

Jeśli chodzi o Sanyo, nie ma w tym nic dziwnego, skoro wiedzieliśmy o tym na rynku transferowym już po ogłoszeniu Paquito Navarro z Juanem LeBronem i jego słaby początek sezonu. Bardziej zaskakujące jest to, że Maxi Sanchez i Gonzalo Rubio kontynuowali współpracę w 2024 roku.

Rzeczywiście, nawet jeśli Maxi i Rubio nie po dobrych występach zajęli także dwa 8. finały, nie dali sobie czasu na sprawdzenie, jak daleko ta para może zajść.

Informacje pochodzą z często dobrze poinformowanej strony, tj Padel i Cervecitas.

Pokusa, aby ponownie zagrać ze swoim byłym partnerem Sanyo, była być może zbyt wielka.

Jeden powód tego skojarzenia: punkty.

Rzeczywiście Maxi Sanchez stracił w rankingu 2 miejsca, plasując się na 21. miejscu na świecie. Rubio jest 28. Tymczasem Sanyo jest jedenastym zawodnikiem na świecie. Należy to koniecznie wziąć pod uwagę, jeśli chcesz uniknąć rozstawionych graczy, a nawet mieć nadzieję na miejsce w finale głównym pod koniec roku.

Na razie, jeśli w 2024 roku obaj gracze utrzymają dobrą passę, znalezienie się na koniec sezonu w pierwszej 8 parach na świecie będzie bardzo trudne. Jednak dla Maxa Sancheza jest to z pewnością dobra operacja z księgowego punktu widzenia.

MAxi Sanchez i Sanyo Guttierez 2024

Odzyskanie zaufania Sanyo za wszelką cenę

W 2018 roku Sanyo / Sanchez już wróciłi… Cóż, będziemy zatem mieli prawo do trzeciego małżeństwa między tymi dwoma graczami.

Poza tym na odzyskanie pewności siebie nie ma nic lepszego. Obaj Argentyńczycy znają się bardzo dobrze. Wkrótce zaczną działać. Zwłaszcza, że ​​w przeszłości udawało im się ze sobą bardzo dobrze grać. Pamiętamy na przykład ich zwycięstwo w finale Master of Marbella w marcu 2019 przeciwko… Lebronowi / Paquito, para, która zakończy rok na pierwszym miejscu na świecie.

Rok 2024, który ledwo się rozpoczął, już jest bardzo zaskakujący. I to jeszcze nie koniec!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.