W niedawnym wywiadzie z naszymi kolegami z Sport, Alejandro galan wrócił do rozłąki juan lebron, który odbędzie się na zakończenie tego turnieju. Tak naprawdę obaj gracze postanowili się rozstać po czterech latach rywalizacji.

Oczywiście to rozdzielenie jest nieco zaskakujące. Z pewnością pod koniec poprzedniego sezonu narosło wiele plotek, ale ostatecznie obaj mężczyźni postanowili kontynuować współpracę. Rozpoczęli nawet nowy sezon od tytułu przeciwko Coello/Tapia, jako jedyni, którzy pokonali ich w tym sezonie.

Ich ostatni wspólny turniej

Niemniej separacja jest rejestrowana i zacznie obowiązywać po jego zakończeniu PNB Meksyku P1. Alejandro Galan przyznał, że od początku tygodnia „jest mnóstwo emocji, z którymi trzeba sobie poradzić„, chociaż obaj gracze próbują „wydobyć naszą najbardziej profesjonalną stronę".

Na ich ostatni wspólny turniej, Ale Galan i Juan Lebron zaczęli słabo, z przerażeniem od pierwszej rundy. Chociaż przeszli przez to, mogliśmy być świadkami przedwczesnego końca tej drużyny, która ekscytowała nas przez ostatnie cztery sezony.

Jeśli chodzi o epizod w Katarze, Wydaje się, że Alejandro Galan uspokoił się w tej kwestii "Doha była niefortunnym czynem, którego żałuje.Dodaje nawet: „IOczywiście rozumiem wymówki Juana, jestem z nim, przebaczam mu nie ma problemu.” Zatem oczywiście zadajemy sobie pytanie: Czy żałuje swojego wyboru? oddzielić od Lobo ?

lebrona galana

Jego zmiana partnera

Oczywiście, Galantico nie rozważy ponownie swojej decyzji. Ta zmiana była mu potrzebna "kiedy Twoje ciało prosi Cię o te zmiany i nowe projekty, nie żałujesz, że się zdecydowałeś.Zapewnia także, że „veut naprawdę bawię się z Fede Chingotto."

Dlatego jesteśmy świadkami Ostatni taniec Lebrona/Galana. Strona, której życzy mieszkaniec Madrytu „wykończenie w stylu„. Bo pomimo różnic, jakie pojawiły się w ostatnich tygodniach, jego związek z LeBronem „nie zmieniony".

Będą zatem starali się zakwalifikować do finału dzisiejszego wieczoru, przeciwko superpiby, aby cieszyć się ostatnim wspólnym tańcem.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.