Przed Acapulco wciąż bardzo pracowity dzień, ponieważ rozpoczynają się ostatnie cztery mecze w tym turnieju pełen zwrotów akcji.

Zapewniają najlepsze rozstawienia mężczyzn

Od tego czasu czołowi rozstawieni honorowali swoją pozycję w losowaniu mężczyzn wystąpią 4 najlepsze pary z tych półfinałów. W górnej części tabeli będziemy mieli prawo do rewanżu pomiędzy Arturo Coello . , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, , et Agustin Tapia twarzą w twarz z weteranami Sanyo Gutierrez et Paquito Navarro. Przypominamy, że te dwie drużyny grały ze sobą podczas turnieju Major w Katarze dwa tygodnie temu. Coello/Tapia dosłownie zniesmaczył swoich przeciwników, łatwo się narzucając 6 / 4 6 / 0.

W drugiej części tabeli nowa konfrontacja pomiędzy superpiby Martina Di Nenno et Franco Stupaczuk twarz juan lebron et Alejandro galan. Dla zemsty contre Mike'a Yanguasa et Javi garridoGalan i Lebron nie czekali na łatwe zwycięstwo 6 / 4 6 / 2. Nieco trudniej było Di Nenno/Stupaczukowi, który aby wyjść na boisko, musiał walczyć w trzech setach Coki Nieto et Jon sanz. Zwycięstwo 6/4 4/6 6/0.

Tak będzie mecz do naśladowania dzisiaj, odkąd tak jest z ostatniego wspólnego turnieju autorstwa Juana LeBrona i Alejandro Galana. TO superpiby, którzy mieli trudności z wygraniem z parą numer 1 na świecie, czy uda im się znaleźć rozwiązania, do których będą mogli się wspiąć pierwszy finał w tym sezonie ? Odpowiedź w drugiej zmianie dnia.

Bezprecedensowe półfinały kobiet

Wśród kobiet natomiast było dużo złamań wraz z eliminacją wielu czołowych rozstawionych w tym turnieju. Zobaczymy pierwszy półfinał Virginia riera et Sofia Araujo (TS6) przeciw zaskakujący Aleksandra Alonso et Andrzej Ustero. Pod koniec tego spotkania nieuchronnie będzie para outsiderami w finale tego P1.

Z drugiej strony, Delfi Brea et Beo Gonzalez, spotkają się jedyni ocalali z światowej czwórki Jessa Castello et Klaudia Jensen. Ta ostatnia w ćwierćfinale pokonała Gemmę Triay i Claudię Fernandez. Czas pokaże, czy uda im się powtórzyć wyczyn z poprzedniego dnia.

Pierwszy mecz rozpocznie się o godz 16:XNUMX w Meksyku, tj. 23:XNUMX we Francji. Przypominamy, że spotkania nie są transmitowane w Canal+. Natomiast jeśli tak będzie w przypadku kwartałów, plakaty będzie można śledzić na żywo na YouTubie, na kanale Premier Padel.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.