Było to jedno z wydarzeń tzw bardzo dużą imprezę, w której uczestniczyliśmy wczoraj w Brukseli : zwycięstwo Miguela Lampertiego i Juana Cruza Belluatiego przeciwko Momo Gonzalezowi i Alexowi Ruizowi (TS6). Na zakończenie całkowicie szalonego spotkania Argentyńczycy minimalnie zwyciężyli nad Andaluzyjczykami (7/6 6/7 7/6).

Nie często zdarza się, że mecze dają nam trzy decydujące mecze i, co smutne, ale nie często zdarza się, że Miguel Lamperti dociera do ćwierćfinału „rozgrywek…” Rzeczywiście, gdyby mieszkaniec Bahia Blanca był część elity padel na całym świecie od ponad dziesięciu lat, w ostatnich latach zaczęły wykazywać oznaki słabości.

Jako dowód, ostatni raz miejscowy strzelec Nox dotarł do ćwierćfinału ważnego turnieju, było to o godz World Padel Tour z La Rioja w Argentynie, ponad 13 miesięcy temu! I już „Miguelito” towarzyszył Juan Cruz Belluati, zawodnik, którego znalazł w Belgii, ponad rok po jego opuszczeniu!

Ci, którzy mają bardzo dobrą pamięć, pamiętają, że obaj rodacy dotarli do półfinału La Rioja Open. Czy uda im się to samo w piątek? W każdym razie losowanie ich nie zepsuło, a w najbliższy piątek zmierzą się z Arturo Coello i Agustinem Tapią…

Tak czy inaczej, biorąc pod uwagę ten pierwszy turniej, możemy powiedzieć, że wydaje się, że Belluati i Lamperti dokonali właściwego wyboru, decydując się na powrót do siebie. I nawet jeśli kontynuacja udowodni im, że się mylą, belgijscy kibice z pewnością na długo zapamiętają ten całkowicie szalony mecz, który zorganizowali im Argentyńczycy i zreformowana para Gonzalez / Ruiz!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !