Że fani padel można być spokojnym: w przeciwieństwie do Juaniego Mieresa, Pabla Limy, Juana Martina Diaza czy nawet bliźniaków Alayeto Miguel Lamperti nie zamierza jeszcze przechodzić na emeryturę. Dlatego w przyszłym sezonie nadal będziemy widzieć siwego mężczyznę na profesjonalnych turniejach. Podobnie jak Carolina Navarro i Fernando Belasteguin, mieszkaniec Bahia Blanca nie jest jeszcze gotowy, aby odłożyć słuchawkę.

Uważany za jednego z najbardziej charyzmatycznych graczy na świecie, 45-letni Lamperti będzie nas zachwycał swoimi „Par 3” jeszcze przez rok. Jak deklarował w filmie zamieszczonym na swoim kanale YouTube, kultowy zawodnik Noxu nadal chce walczyć na torze.

A ponieważ jego kolega z drużyny z końca sezonu, Juan Martin Diaz, przeszedł na emeryturę, „Miguelito” musiał szukać nowego partnera. A tym powinien być młody José Jimenez (19 lat; 70. WPT), z którym Argentyńczyk jest zarejestrowany w Premier Padel Mediolan P1. To proste, jeśli wszystko pójdzie dobrze między obydwoma Włochami, zwykle rozpoczną razem rok 2024.

Lamperti stawia zatem na zawodnika, który w rankingach jest za nim, ale ma bardzo ciekawy profil. Rzeczywiście, ten leworęczny 1m80 ma bardzo dobrą jakość piłki i zdolność pokonywania dużej ilości terenu. Idealny dla Lampertiego, który nie ma już swoich 20-letnich nóg, ale nadal potrafi uderzać na wysokim poziomie, a do tego ma nienaruszoną agresję i zapas doświadczenia! Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co ci dwaj mężczyźni zaoferują w Mediolanie!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !