W najbliższy piątek ćwierćfinał Milano Premier Padel Odbyła się P1, przy oczekiwanych zwycięstwach czołowych rozstawionych. Oto podsumowanie wyników dnia.

Półfinały pomiędzy 4 najlepszymi parami świata

W pierwszym półfinale mężczyzn Milano P1 zmierzą się Fede Chingotto i Paquito Navarro przeciwko Ale Galánowi i Juanowi Lebrónowi.

Fede i Paquito jako pierwsi awansowali do półfinału po pokonaniu Juana Tello i Alexa Ruiza 6:2, 7:5 w trwającym niespełna półtorej godziny meczu.

Galan i LeBron zdominowali Javiego Rico i Rafę Mendeza 6/2, 6/3, nie pozostawiając swoim przeciwnikom szans na przełamanie.

Po drugiej stronie tabeli zapowiada się ciekawy pojedynek pomiędzy Franco Stupaczukiem i Martínem Di Nenno a Agustínem Tapią i Arturo Coello.

„Superpibes” bez problemu pokonali Teo Zapatę i Frana Guerrero 6/4, 6/2.

Piątkowy mecz był zwycięstwem Agustína Tapii i Arturo Coello nad Javim Garrido i Momo Gonzálezem. Zacięty mecz, w którym drobne szczegóły zrobiły różnicę, zakończył się wynikiem 7/6, 3/6, 7/5 na korzyść Tapii i Coello.

Finał przed czasem dla pań

Pierwszy sobotni półfinał kobiet może być finałem przed turniejem, w którym wystąpią Paula Josemaria i Ari Sanchez przeciwko Bei Gonzalez i Delfi Brea.

Bea i Delfi zakwalifikowały się jako pierwsze po pokonaniu Claudii Jensen i Vero Virsedy 6/1, 6/4. Paula i Ari wygrywają z Virginią Rierą i Tamarą Icardo 6/3, 6/3.

W drugim półfinale Ale Salazar i Sofía Araújo zmierzą się z Jessicą Castelló i Aranzą Osoro; zwycięzca ostatniego meczu dnia z Carmen Goenagą i Lucíą Martínez (przegrana)

Ale i Sofia musiały ciężko walczyć, aby wygrać z Patty Llaguno i Lucíą Sainz. Po wygraniu pierwszego seta 6:2, ich przeciwnicy wyrównali 4:6, ale ostatecznie zdominowali ostatniego seta 6:1.

Harmonogram sobotniego półfinału

Sesja poranna rozpocznie się o godzinie 11:00, natomiast sesja popołudniowa rozpocznie się o 15:00.