W Spazio Lenovo powered by Motorola, w samym sercu miasta, losowanie Mediolon Premier Padel P1, ostatnie wydarzenie w obwodzie Premier Padel 2023, który rozpoczął się dzisiaj pierwszą rundą previi mężczyzn. Główne losowania rozpoczną się w poniedziałek: losowanie mężczyzn, w którym weźmie udział 48 par (16 najlepszych rozstawionych przechodzi bezpośrednio do drugiej rundy) oraz losowanie kobiet, co stanowi dużą zmianę w porównaniu z zeszłym rokiem, z 32 parami na starcie.

MĘSKI STOLIK

Juan Lebrón i Ale Galán, rozstawieni z numerem 1 (ale w tym roku wciąż szukają pierwszego zwycięstwa na torze Premier Padel, nieobecny od Mediolanu 2022), zmierzy się ze zwycięzcą meczu Icardo/Moya i Cardona/Ruiz.

Ze swojej strony dominatorzy torów Arturo Coello i Agustín Tapia (2), zwycięzcy Rzymu, Madrytu, Mendozy i Paryża, zadebiutują w Mediolanie przeciwko Sánchezowi Chamero/Marcosowi lub wykwalifikowanej parze.

Dla „Superpibes” Franco Stupaczuka i Martina Di Nenno (3), plasujących się w dolnej części tabeli, możliwy debiut przeciwko Włochom Flavio Abbate i Marco Cassetcie, którzy w pierwszej rundzie zmierzą się z kwalifikowaną parą.

Na koniec Fede Chingotto i „Paquito” Navarro zmierzą się z Włochami-Argentyńczykami Arisem Patiniotisem/Facundo Domínguezem lub Hiszpanami Huete Hernández/Gil. Pozostali Włosi: Denis Perino (powiązany z Hiszpanem Jorge Ruizem) przeciwko braciom Meléndez Amayi, Lorenzo Di Giovanni i Simone Cremona przeciwko Hiszpanom Zapata/Guerrero, Giulio Graziotti i Riccardo Sinicropi przeciwko Lijo/Cepero.

Czy będziemy mieć Francuzi zakwalifikowali się do turnieju głównego ? Ciąg dalszy w tę niedzielę.

Mediolan premier padel

STOLIK DLA KOBIET

Le Premier Padel W porównaniu do ubiegłego roku P1 Milan będzie gościć także najsilniejszych zawodników na świecie.

Numery 1 w losowaniu kobiet, Ari Sánchez i Paula Josemaría, mistrzynie z Paryża, wystartują w Allianz Cloud przeciwko swoim rodakom Sandrze Bellver i Maríi Eulalii Rodríguez Abajo.

To samo dotyczy Marty Ortegi i Gemmy Triay, które rozstawione z numerem 2 i zwycięskie w derbach Hiszpanii w Rzymie pokonały Carmen Goenagę i Lucíę Martínez Gómez. Delfina Brea i Bea González, koronowane na mistrzynie w Madrycie, walkę o tytuł rozpoczną w Mediolanie przeciwko Hiszpance Beatriz Caldera i Portugalce Ana Catarina Nogueira.

Jedyną Francuzką bezpośrednio włączoną do głównego losowania jest jak zawsze Alix Collombon. Wraz z Hiszpanką Loreną Rufo spróbują dokonać małego wyczynu w starciu z piątą rozstawioną Tamarą Icardo / Virginia Riera.

Sekcja włoska: Carolina Orsi i Hiszpanka Carla Mesa przeciwko Caparros/Fassio Goyenche, Carlotta Casali i Emily Stellato przeciwko Martínez/Ruiz Soto, natomiast dzikie karty Giorgia Marchetti i Chiara Pappacena zmierzą się z Merino/Barrerą.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.