Ogromna niespodzianka po stronie Mediolan z eliminacją Gemmy Triay i Martity Ortegi, gdy tylko weszły do ​​walki!

Drugie rozstawienie nie było w stanie dostosować się do mediolańskich warunków i zapłaciło gotówką. Naprzeciwko Carmen Goenaga i Lucia Martinez były bardzo solidne i wiedziały, jak wykorzystać trudności rywalek. Rzeczywiście, jak oświadczyła w poście na Instagramie, Gemmie Triay nie udało się odnaleźć swoich wrażeń na centralnym torze Chmury Allianz.

Rzeczy, które dzieją się w sporcie na wysokim poziomie, a zwłaszcza w padelgdzie dominuje technika. Musimy pogratulować Goenadze i Martinezowi, którzy wykorzystali szansę i wygrali w dwóch setach: 6/2 6/4. Sukces, który otwiera im drzwi do ósmej klasy. Już w najbliższy czwartek zmierzą się z młodymi Canovasem i Velasco w meczu, który zapowiada się bardzo gorąco.

Zwycięskie w Rzymie Major Martita i Gemma nie będą mogły powtórzyć dubletu we Włoszech... Gracze Rodriego Ovide, którzy zostali już trochę przedwcześnie wyeliminowani w Meksyku, przechodzą przez zły okres. Czy uda im się otrząsnąć i zagrać na swoim najlepszym poziomie podczas finału mistrzowskiego? Czy powinniśmy już przewidywać separację na przyszły rok?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !