Już w najbliższy poniedziałek o godzinie 12:30 w losowaniu głównym turnieju zadebiutują Benjamin Tison i Aitor Garcia Mediolon Premier Padel P1.

A naprzeciw nich zaprezentuje się kolejna para z previi: Victor Mena / Nicolas Suescun. Wyjątkowa konfrontacja już dlatego, że stawiają przeciwko sobie dwóch byłych partnerów, Benjamina i Victora.

W dodatku mamy do czynienia z dwiema parami, które w rankingu są bardzo blisko siebie. Suescun i Mena zajmują odpowiednio 78. i 80. miejsce w rankingu FIP, zaś Tison i Garcia zajmują 65. i 97. miejsce. Dwa duety, które wydają się bardzo blisko siebie i które mogłyby nam zaoferować bardzo wyrównany mecz. Czy parze francusko-hiszpańskiej uda się zwyciężyć? Odpowiedź od 12:30. ICI.

Pamiętajcie, że w tym samym czasie do biegu na mundialu wejdą Thomas Leygue i Ferran Insa piste 1. To znacznie bardziej skomplikowana konfrontacja dla dwóch młodych mężczyzn, którzy zmierzą się z dwoma członkami Top 50: Jairo Bautistą i Jaime Muñozem.

Program i linki do śledzenia w poniedziałek:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !