było bardzo, bardzo, bardzo prawdopodobne : Momo Gonzalez będzie dobrze grał na prawym skrzydle obok Javiego Garrido.

Jak widzieliśmy w filmie prezentującym nową, w 100% andaluzyjską parę na Instagramie, potężny Javi Garrido pozostanie na lewym skrzydle, więc to Momo Gonzalez przejmie obowiązki napęd.

Dla tych, którzy nadal mają wątpliwości, mieszkaniec Antequery, który wyjaśnia, że ​​„zawsze miał prawicowy styl gry”, wyjaśnił to w wywiadzie dla naszych kolegów z Veinte Dieza Padel : "Mam nadzieję, że wszystko, czego nauczył mnie Sanyo, będę mógł schować do torby i zintegrować z moją grą. Tym bardziej teraz, gdy zamierzam przesunąć się w prawo. "

A podczas ich pierwszego wspólnego turnieju Garrido i Gonzalez nie dali się zwieść losowaniu, ponieważ zmierzą się z dwójką młodych ludzi, o których w tej chwili mowa: Ivanem Ramirezem i Pablo Garcią! Czy uda im się odnieść pierwsze zwycięstwo jako para?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !