To już koniec dla Johana Peloux i Quentina Bernarda w turnieju Open do lat 14 Mistrzostw Świata padel 2023. Młodzi Francuzi, którzy na Openie osiągną bardzo dobre rzeczy, mogli zobaczyć drogę, jaka ich dzieli od Hiszpanów.

Jak powiedział nam w wywiadzie Yann Auradou, Johan Peloux i Quentin Bernard są dobrą niespodzianką tego Pucharu Świata. padel dla Francji. Dwóm młodym zawodnikom, którzy wczoraj wieczorem stoczyli zaciętą walkę z Włochami, niestety w czwartkowy poranek w ćwierćfinale turnieju Open nie udało się ułożyć dobrej gry.

Winą może być lekkie zmęczenie, ale też dwóch Hiszpanów, którzy zagrali na bardzo wysokim poziomie. Ostateczne zwycięstwo 6/1 6/1 dla Rodrigueza i Garcii, którzy pędzą do półfinału.

W przypadku Johana i Quentina będziemy musieli szybko otrząsnąć się po tej porażce, ponieważ chłopcy zmierzą się dziś wieczorem w meczu drużynowym ze Szwecją, a stawką po raz kolejny jest miejsce w ostatniej czwórce.

Odtąd wszystkie nadzieje Francuzów w turnieju Open wiążą się z parą Barla/Lambert-Agosti, która w ćwierćfinale do lat 18 zmierzy się z Meksykanami Muñozem i Montoyą o 30:22 dzisiejszego wieczoru (30:16 czasu francuskiego). Ale w międzyczasie dziewczyny będą próbowały zakwalifikować Francję do półfinału. W tej chwili zmierzą się ze Szwecją. Poniżej mecz, który warto śledzić:

https://www.youtube.com/watch?v=D6sx6wsoytU

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !