W spotkaniu z Meksykiem po raz 5 Francuzi utrzymają formę do końcath miejsce mistrzostw świata. Nowa porażka 2-1 , tym razem przeciwko Meksykanom, w meczu finałowym, który zadecyduje o ostatnim punkcie w tie-breaku trzeciego seta.

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory niebieski źle rozpoczęli to spotkanie, porażką w meczu U14, 6/4 6/0 w niecałą godzinę gry.

Kimy i Lou, którzy nadal błyszczą w tych światach, kontynuowali swoją dobrą passę podczas drugiego meczu dnia. Wprowadzili trójkolorową drużynę z powrotem do wyścigu, wygrywając 6/2 7/6 w 1h02 gry.

Wszystkie francuskie nadzieje spoczęły na barkach Psonki/Bahurela. Słabo rozpoczęli mecz, przegrywając pierwszego seta 6/4, ale udało im się wrócić do meczu wygrywając drugiego seta 6/3.

Ten decydujący mecz i ten trzeci set nie mógł zakończyć się inaczej niż decydującą partią... ostatecznie wygraną 7/4 przez Meksykanów.

Francuzki zajęły zatem 6. miejsce w tych mistrzostwach świata i mogą sobie pogratulować dobrego występu w Paragwaju. Francja jest zatem 6th naród wśród dziewcząt i 5th u chłopców !