Po temu jak zdobył cztery z siedmiu punktów na Otwartych Mistrzostwach Świata Juniorów w 2023 rokuNastępnie Francja odniosła dwa zwycięstwa w zawodach narodowych w Paragwaju. I naprawdę nie możemy powiedzieć, że było jakieś napięcie. Rzeczywiście chłopcy wygrali 3:0 ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi, podczas gdy dziewczęta zapewniły sobie zwycięstwo już na koniec drugiego meczu. Porażka pary Psonka/Bahurel w ostatnim meczu pozostanie zatem zwykle anegdotą.

Mężczyźni

Chłopcy nie stracą zatem ani jednego seta w tej pierwszej konfrontacji. Dzięki temu mogą zająć pierwsze miejsce w grupie D, remisując z Włochami, które zdominowały Belgię 3:0. Chłopcy już we wtorek będą starali się potwierdzić swój bilet na ćwierćfinał przeciwko naszym belgijskim sąsiadom.

panie

Wśród dziewcząt Francja zajmuje drugie miejsce w swojej grupie, za Włochami, które zdominowały Ekwador 3:0. Dziś młodzi Francuzi staną naprzeciw Ekwadoru, próbując już potwierdzić swój bilet do ćwierćfinału.

Wyniki-Francja-Egipt-dziewczęta-Świat-2023

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !