Na marginesie drużynowych mistrzostw świata, Paragwaj Open pozwolił francuskiej drużynie juniorów wrócić z piękny brązowy medal. Obaj trójkolorowi przegrali w półfinale turnieju Open zmierzą się z nowymi wicemistrzami świata Jana Montes Cabruja i Martina Calvo.

Świetny wynik dla dwóch Francuzek, które zaskoczyły poziomem gry w tych mistrzostwach świata. Na 9 meczów 8 zwycięstw Kimy i Lou którzy jako drużyna wygrali wszystkie swoje mecze. Jeśli nie zagrali w małym finale, dzieląc się medalem z Daniela Carmo i Constança Vieira Leitãoten medal jest ukoronowaniem całego tygodnia ciężkiej pracy obu Francuzek.

Barla Lambert Agostini Świat Paragwaj 2023 Juniorzy

Jeśli chodzi o drużynę francuską, nie możemy temu zaprzeczyć, miała bardzo dobry występ w tych mistrzostwach "Kiedy widzimy zespoły przed nami, możemy być jedynie zadowoleni z rankingu„, powiedział nam Christian Collange.

Kolejne wielkie gratulacje dla naszych obu drużyn i wszystkich par biorących udział w Open!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.