Do ćwierćfinału rozgrywek zakwalifikowały się francuskie drużyny chłopców i dziewcząt globalny Juniors 2023, który obecnie rozgrywany jest w Paragwaju.

Dziewczęta bez problemu pokonały Ekwador, odnosząc trzy zwycięstwa w setach.

W kategorii chłopców Francja przegrała mecz z Belgią, po bardzo zaciętej walce Huysveld i Matthyssens zwyciężyli w 3 setach. Pozostałe dwa mecze wygraliśmy bez problemu, co widać poniżej:

W najbliższą środę obie drużyny będą próbowały zająć pierwsze miejsce w swoich grupach, za każdym razem przeciwko Włochom. Francuzi będą musieli stawić czoła Drużyna Azzura na dwa spotkania, które na papierze wydają się niezdecydowane. W obliczu wyzwania, jakim jest uniknięcie pierwszego z ćwierćfinałów, zapowiada się gorąco!

Ale przed tymi dwoma przeciwnościami, które odbędą się dziś po południu w Paragwaju (dziś wieczorem we Francji), do zobaczenia na turnieju Open, w którym nadal walczą cztery francuskie duety!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !