Cel osiągnięty dla francuskiej drużyny padel-fotel: po ich logicznej porażce z hiszpański wilkołakThe Blues zdominowali Kostarykę i jutro zagrają o trzecie miejsce na Mistrzostwach Świata w Madrycie.

Ostatni mecz z Argentyną

Drużyna prowadzona przez Doriana Navarro i Sébastiena Hussera wywiązała się z kontraktu zajmując 2. miejsce w grupie A. Niestety format rozgrywek nie przewiduje półfinału: Hiszpania, 1. grupa A, spotka się jutro w finale Chile, który zajął 1. miejsce w grupie B. Jeśli chodzi o Francję, będą rywalizować o 3. miejsce z Argentyną. Ten ostatni zaskoczył w puli chilijską selekcją, której połowa to Hiszpanie – co pozwala na jeszcze elastyczne regulacje tych pierwszych mundialu. padel-fotel !

Brąz jest zatem w zasięgu wzroku trójkolorowych, którzy w tę sobotę grali strategicznie, aby zdominować Kostarykę: The Blues wystawili swoją najsłabszą parę na papierze przeciwko najlepszej drużynie z Ameryki Środkowej. Serge Garnier i Jean-Marc Keghlian „poświęcili się” zatem przegrywając 6/2 6/2, by ich partnerzy mieli mniej groźnych przeciwników.

Rewanż za ostatni mundial

Zakład więcej niż udany, ponieważ pary Navarro / Vanlerberghe, a następnie Boval / Husser zdobyły wymagane 2 punkty, nie pozostawiając najmniejszej gry parom z Kostaryki 2 i 3.

Jutro rano od 9:30 trójkolorowi padel-fotel spróbuje pomścić zespół w Mbappé na rodakach Messiego. Wielki finał pomiędzy Hiszpanią a Chile zostanie rozegrany o godzinie 10:45.

Po 40 latach gry w tenisa Jérôme wpada do puli padel w 2018 roku. Od tamtej pory myśli o tym każdego ranka podczas golenia… ale nigdy nie goli paly w dłoni! Dziennikarz w Alzacji nie ma innej ambicji, jak dzielić się z Tobą swoją pasją, bez względu na to, czy mówisz po francusku, włosku, hiszpańsku czy angielsku.