Ostatecznie nie będzie żaden exploit dla Francji w tych półfinałach World Seniors Plus 2024 pokonani przez reprezentację Hiszpanii, 2-3 .

Francuzi doskonale rozpoczęli półfinał, szybko prowadząc 2:0, siejąc wątpliwości wśród Hiszpanów. Niestety kolejne mecze nie pozwoliły francuskiej drużynie na odzyskanie ostatniego punktu, potencjalnie zapewniając im awans do finału.

najpierw Sébastien Corbelli et Romaina Coiraulta wpadł na ścianę Arias/Santana, kłaniając się ciężko 6 / 1 6 / 2. Następnie, Maxime Moreau et Adrien Maigret nie byli w stanie znaleźć broni, aby pokonać Sancheza / Sanmartiego, 6 / 4 6 / 3.

Ostatnie nadzieje francuskie spoczęły zatem na barkach Mateusza Armaniaka et Thomasa Cazes-Carrere. Pomimo bardzo dobrego meczu tego duetu z Ruiz/Limones i tak przegrali po dwóch zaciętych setach: 4 / 6 6 / 7.

W związku z tym Francja zatrzymuje się w półfinale Mistrzostw Seniorów Plus 2024. Jednak dla francuskich zawodników na tym rywalizacja się nie kończy, ponieważ jutro spróbują. od 15:30, iść i porwać twarz brązowego medalu do Szwecji, z którą francuska drużyna ma ogromne trudności w zwycięstwie…

W każdym razie cel osiągnięty dla francuskiej drużyny męskiej, która chciała się wśród nich znaleźć pięć najlepszych narodów!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.