Odkryj pełny ranking Świat Seniorzy Plus 2024, który zakończył się w ten weekend w La Nucia w Hiszpanii.

Wśród mężczyzn argentyńska armada dowodzona przez Recę, Auguste'a, Silingo i Mieresa logicznie wygrała zawody, pokonując w finale Hiszpanię. Francja pokonana przez selekcję iberyjską dobrze się odbiła, zdobywając brązowy medal kosztem Szwecji.

Zauważamy, że Europa, która zajmuje pięć z pierwszych sześciu miejsc, jest kontynentem, na którym poziom jest najwyższy, nawet jeśli ostatnia w konkursie, Irlandia, jest narodem europejskim!

Wśród dziewcząt zauważamy także dominację Europy, która monopolizuje pierwsze sześć miejsc. Tutaj ponownie, zgodnie z oczekiwaniami, wyłonił się naród o najgłośniejszych nazwiskach, tym razem Hiszpania. Francja po raz kolejny stanęła na podium z bardzo ładnym srebrnym medalem. Argentyna, pokonana przez Hiszpanię w szoku w fazie grupowej, wygrała wszystkie kolejne mecze i tym samym zajęła ósme miejsce.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !