Alors, że Francuskim zawodnikom udało się już zakwalifikować do finału Mistrzostw Świata Seniorów Plus 2024, mężczyźni próbują zrobić to samo. Jednak przeciwko bardzo silnej drużynie hiszpańskiej wydawało się to bardzo skomplikowane.

Jednak obecnie to Francuzi zrobili krok w stronę upragnionego finału. Rzeczywiście, francuscy gracze prowadzą 2:0 z hiszpańską drużyną!

Na spotkaniu osób w wieku +55 lat Oliviera Romary’ego et Oliviera Launo zdeklasowali swoich hiszpańskich przeciwników, 6 / 4 6 / 3. Z tyłu była kolej Cédric Carité et Nicolasa Kischkewitza wygrać na koniec bardzo zaciętego spotkania, które zakończyło się superremisem: 4/6 7/6 7/6.

W tej chwili Sébastien Corbelli et Romaina Coiraulta próbują zdobyć ostatni punkt dla Francji, żeby – czemu nie – sprawić niespodziankę podczas Mistrzostw Świata Seniorów Plus 2024!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.