Dominowali Francuzi Włochy w półfinale Mistrzostw Świata Seniorów Plus. Jutro zmierzą się z Hiszpanią.

Udało się, reprezentacja Francji kobiet w finale Pucharu Świata Weteranów 2024. Przeciwko Włochom francuskie zawodniczki nie pozostawiły miejsca na napięcie. Rzeczywiście, po pierwszych trzech meczach Francuzi byli już zakwalifikowani. Trzy zwycięstwa w dwóch setach francuskiej delegacji, która rozbiła Squadra Azzura.

  • +55 lat: Géraldine Sorel i Anne Saumont pokonały Martinę Ghezzi / Gaię Giacchetti 6:4, 6:4
  • +50 lat: Alexia Dechaume i Catherine Lalanne pokonały Danielę Cigna / Vittorię Merci 6:2, 6:0
  • +45 lat: Emmelien Lambregts i Emilie Loit pokonali Sandrę Lazzeretti / Martinę Camorani: 6-3, 6-4

Francuzi zdecydowali się nie rozgrywać dwóch ostatnich meczów, gdyż konfrontacja już się zakończyła, a pary Detriviere / Pecastaing i Soubrie / Ros walczą dziś wieczorem o miejsca w finale Open odpowiednio w wieku +40 i +35 lat.

Cel w postaci srebrnego medalu został już osiągnięty. Błękitni będą teraz próbowali dokonać wielkiego wyczynu przeciwko hiszpańskiej armadzie! Do zobaczenia jutro na finale Mistrzostw Świata 2024!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !