Francuzi kontynuują dobrą passę na La Nucia i podobnie jak w przypadku mężczyzn, w półfinale turnieju Open kobiet wystąpią cztery pary.

W ciągu ponad 35 lat Charlotte Soubrié i Mélanie Ros wygrały wielką walkę z Belgami Elke Clijsters i Leonie Geukens: 6/4 3/6 6/3.

Dużo łatwiej było parom Amélie Détriviere / Julie Pecastaing (+40 lat), Émilie Loit / Peggy Maignien (+45 lat) i Catherine Lalanne / Alexia Dechaume (+50 lat), które za każdym razem wygrywały w dwóch setach.

Koniec kursu jednak dla pary Phan Than / Dumoutier (+55 lat), pokonanej przez Brazylijczyków Gonzalesa i Kalfe 7/5 6/4.

Cztery pary francuskie zagrają dziś po południu, aby spróbować dostać się do finału, ale w międzyczasie dziś rano czeka ich wielka konfrontacja z Włochami w rozgrywkach narodowych. Transmisja meczu od godziny 10:00 na stadionie Kanał FIP na YouTubie.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !