Pełny sukces czterech trójkolorowych par kobiet w finale Senior Plus World Open 2024, z nowym 4/4. W kategoriach +35, +40, +45 i +50 Francuzkom udało się zdobyć złoto świata, jak Adrien Maigret i Maxime Moreau wcześniej tego dnia.

Poszukiwało kilka Francuzek, już srebrnych medalistek finału Drużynowych Mistrzostw Świata podwoić stawkę nowym medalem…najlepiej złoto! Jedyne co możemy powiedzieć to to, że błyszczały!

Pierwsze trzy spotkania Francuzi byli doskonale manewrowani, odnieśli bezbłędne zwycięstwa, w dwóch zestawach. Nieco zacięty mecz miały Charlotte Soubrié i Mélanie Ros, które mogły liczyć na to, że koledzy z drużyny przeniosą ich na trybuny.

Po długiej bitwie Charlotte i Mélanie poszły na poszukiwania czwarty złoty medal z rzędu!

wyniki:

  • +35 lat: Charlotte Soubrié / Mélanie Ros pokonuje Linn Kallio / Annę-Viktorię Björkman-Lind: 6/4 3/6 6/4.
  • +40 lat: Julie Pécastaing / Amélie Détrivière wygrywa z Annalisą Boną / Sarą Dambrogio: 6 / 2 6 / 2.
  • +45 lat: Peggy Maignien / Emilie Loit wygrywa mecz z Robertą Zandarin / Sabiną Da Ponte: 6 / 2 6 / 4.
  • +50 lat: Catherine Lalanne / Alexia Dechaume wygrywa z Victorią Liz Costabel / Marianą Beatriz Talarico Nolasco: 6 / 2 6 / 2.

Brawo dziewczyny za ten niesamowity tydzień!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.