Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory dwie pary francuskie nadal zaangażowany w Senior World Open Plus 2024 rozegrany dziś rano, na marginesie finał drużyny pań.

Po stronie francuskiej wciąż były dwie pary, które miały nadzieję na złoto. Wśród osób powyżej 55. roku życia są to m.in Oliviera Launo et Jeana-Marca Lagloire’a którzy starali się o zwycięstwo w finale, z Hiszpanami Ricardo Charfole Cernudą i Francisco Javierem Rodriguezem Blanco.

W tym pierwszym finale debaty były bardzo wyrównane pomiędzy obydwoma zespołami. Francuzi przegrali pierwszego seta 6/4, zanim sięgniesz po drugi 6/3i wywalczył niezwykle decydujący tie-break, który zakończył się trzecim setem. Pomimo miłego Wróć ze strony Launo/Lagloire nie byli w stanie zaprezentować się z jak najlepszej strony padel w super tie-breaku, przegrał 10/2.

Drugi finał odbył się wśród zawodników +35 z Adrien Maigret et Maxime Moreau. Obaj mężczyźni spotkali się także z dwoma Hiszpanami: Christianem Ramosem Abadem i Alvaro Garcią Gallego.

Pod koniec meczu doskonale opanowanego przez francuską parę zwyciężyli Adrien Maigret i Maxime Moreau 6 / 2 7 / 5 zdobyć złoto na swoim pierwszym Pucharze Świata Seniorów Plus!

teraz przyszła kolej na cztery pary trójkolorowych samic spróbować zdobyć tytuł na Open. Mecze będą rozgrywane w godzinach popołudniowych, z udziałem m.in cztery dodatkowe szanse złoty medal dla drużyny francuskiej! W przypadku francuskiej drużyny mężczyzn nadal jest taka możliwość brązowy medal w meczu ze Szwecją !

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.