Przed dzisiejszym popołudniowym meczem z Włochami w ćwierćfinale zawodów narodowych dziesięciu zawodników francuskiej drużyny Seniors Plus rozegrało swoje ćwierćfinały rozgrywekOtwarte w czwartek w południe.

I można powiedzieć, że dni następują po sobie i dla Bluesa są podobne. Rzeczywiście, cztery z pięciu zgłoszonych drużyn wygrały. Jedyną porażką dnia była para Carité / Kischkewitz, pokonywana od ponad 50 lat przez Hiszpanów Sagera i Rayę.

Pary Moreau / Maigret i Armagnac / Cazes – Carrere musiały walczyć o zwycięstwo w trzech setach, ale utrzymały się. Zwycięstwa są tym ważniejsze, że odniosły je przeciwko parom włoskim. Przed spotkaniem dzisiejszego popołudnia (o 16:00) ze Squadra Azzura byłego zawodowego zawodnika Tamame (który przegrał z Fanti przeciwko Armagnac / Cazes – Carrere), Francja już wykorzystuje psychologiczną przewagę!

Warto również odnotować, że duety Jean-Michel Pequery / Sébastien Corbelli i Lagloire / Launo kontynuowały swój bezbłędny występ odnosząc zwycięstwa w prostych setach. Wystarczająco, aby napełnić się pewnością siebie na dzisiejsze popołudnie!

Dzisiejsze wyniki:

+35 lata

  • Moreau / Maigret pokonuje Licciardiego / Remediego (ITA) 2/6 7/5 6/3

+40 lata

  • Armagnac / Cazes – Carrere pokonuje Tamame / Fanti (ITA) 6/3 1/6 6/1

+45 lata

  • Corbelli / Pequery pokonuje Lisboę / Alves de Moraes (BRE) 6/3 6/1

+50 lata

  • Carité / Kischkewitz przegrywa z Sagerem / Rayą (ESP) 6/4, 7/6

+55 lata

  • Launo / Lagloire pokonuje Simona / Van Dalfsena (PB) 6/2 6/4

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !