Zapytany przez naszych kolegów z biznes-padel, Sebastian Nerone, trener Los Angeles Beat w klasie Pro Padel League, powrócił do jednej z atrakcji Ligi Amerykańskiej, Tolito Aguirre. Argentyńczyk, który wygrał drugi etap PPL z Beatą, świetnie rozpoczyna sezon, o czym świadczą jego trzy tytuły mistrzowskie na A1 Padel z Gonzalo Alfonso.

Dzięki swojemu nietypowemu stylowi kapryśny mieszkaniec Buenos Aires nie pozostawia nikogo obojętnym, nawet byłego numer 1 świata Nerone: „W Stanach Zjednoczonych sport to show. Tolito to przedstawienie. To przyjemność mieć Tolito w drużynie, nawet jeśli czasami mam ochotę go zabić. Próbuje rzeczy, których normalny gracz nigdy by sobie nie wyobrażał, ale Tolito nie jest normalnym graczem! Jest bardzo zaskakujący, ale przez większość czasu bardzo przyjemny.

Odniesienie A1 Padel, Tolito pokazał świetne rzeczy na początku sezonu w Ultimate Padel Tour z doświadczonymi graczami z Premier Padeldo tego stopnia, że ​​wielu fanów chciałoby widzieć go częściej w starciach z zawodnikami z innych torów. Trener LA Beat zrozumiał to bardzo dobrze:

„Świetnie sobie radzi, ponieważ jego osobowość sprawia, że ​​nie chce z nikim przegrać. W tej lidze ma okazję rywalizować z graczami, z którymi zwykle nie gra. I na razie sprawdza się to całkiem nieźle, biorąc pod uwagę wyniki tego, który wygrał duże mecze w kategorii mężczyzn z Javim Lealem i w mieszance z Jessicą Castello.

Czy Twoim zdaniem pewnego dnia będziemy świadkami fenomenu Tolito na ekranach telewizorów? Premier Padel ?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !